Student Coin (STC TOKEN) Nedir?

Kripto para geliştiricilerinin blockchain teknolojisinden zaten en iyi sonucu aldığını ve birilerinin bunun için yeni bir yardımcı program bulma şansı olmadığını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz.

Student Coin (STC TOKEN) Nedir?
Student Coin (STC TOKEN) Nedir? Admin
Bu içerik 168 kez okundu.
Reklam

Kripto para geliştiricilerinin blockchain teknolojisinden zaten en iyi sonucu aldığını ve birilerinin bunun için yeni bir yardımcı program bulma şansı olmadığını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Student Coin, kitle fonlaması projeleri, eğitim ve daha fazlası için kullanılabilen benzersiz yaklaşımıyla dikkatleri üzerine çekti.

Student Coin Nedir?

Student Coin, kripto alanı kapsamını genişleten blockchain tabanlı bir ekosistemdir. Şirket, iki ana hedefe ulaşmak için kuruldu; bireylerin ve şirketlerin kendi token’larını geliştirmelerine izin vermek ve insanları teknolojik güvensizliklerden kurtulmaları için eğitmek. Stanford ve Harvard gibi 500’den fazla tanınmış üniversite bu girişimi destekliyor ve hepsi Student Coin’in potansiyelini kabul ediyor.

Student Coin’i Bu Kadar Özel Yapan Nedir?

Student Coin, girişimcilere ve öğrencilere odaklandığı için diğer blockchain projelerinden farklıdır. Daha spesifik olmak gerekirse, Student Coin, kullanıcıların kitle fonlaması projeleri başlatmasını mümkün kılıyor. Nasıl çalıştığı aşağıda açıklanıyor:

Bir token oluşturursunuz, Student Coin’de listelersiniz ve yatırımcılar bunu satın alıp STC Exchange’de takas etmekte özgürdür. Girişiminizi başlatmak veya üniversiteye kaydolmak için ihtiyacınız olan parayı alırsınız. Sabit bir gelir kaynağınız olduktan sonra, parayı zaman içinde kademeli olarak geri ödersiniz.

Platformda oluşturulan token’ların değeri, Student Coin’in temel token’ına (STC Token) dayanmaktadır.

STC Token Nedir ve Onu Nasıl Edinebilirsiniz?

STC, Student Coin’in ana token’ıdır, teknik bilgi olmadan kişiselleştirilmiş token’ların oluşturulmasını sağlar. Ayrıca başlangıç ​​token’ları, DeFi token’ları, NFT token’ları vb. gibi herhangi bir yoldan gidebileceğiniz sonsuz fırsat vardır. Bunları takas edebilir veya kitle fonlaması için kullanabilirsiniz.

STC token’ı 30 Nisan’a kadar sürecek olan ICO‘sunda neredeyse ücretsiz olarak alabilirsiniz. STC Launchpad ICO, 1 Şubat’tan beri piyasada, ancak 89 aşamadan az olmadı ve 13 milyon dolardan fazlaya ulaştı. Her aşama, STC token’ını 0,0002 dolar yükseltir, mevcut değer ise şu anda 0,0161 dolardır.

Student Coin (STC TOKEN) Nedir? Student Coin STC TOKEN stc fiyatı stc coin
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BLOCKCHAİN (BLOK ZİNCİRİ ) NEDİR?
BLOCKCHAİN (BLOK ZİNCİRİ ) NEDİR?
Enjin Coin (ENJ) Kripto Parası Nedir?
Enjin Coin (ENJ) Kripto Parası Nedir?