İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası’nın müşterileri için tanımladığı kredi kartı Maksimum Kart olarak bilinmektedir.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu
İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Admin
Bu içerik 164 kez okundu.
Reklam

Ülke çapında 200.000’den fazla kullanıcısı olan Maximum Kart acil ihtiyaçlarınızda hep yanınızda. Hiçbir ihtiyacınızıı ertelemenize gerek kalmaksızın maksimum kart sayesinde bir çok taksitlendirme seçeneğiyle kredi kartı borcunuzu kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Ayrıca maximum karta özgü MaxiPuan gibi bir sistem mevcut. Yaptığınız alışverişler sonucunda puan toplayabilirsiniz. Ve İş bankasının tanıdığı üyesi olan işyerlerinden hiçbir ücret ödemeden alışveriş yapabilirsiniz. İşbankasının kredi kartı ile ilgili birçok seçeneği var. Ve bu seçenekleri kullanarak alışveriş yapmak her zamankinden çok daha eğlenceli. Birtakım ayrıcalıklar, izniniz dahilinde gelecek indirim mesajları sonucu yararlanacağınız indirimler ve alacağınız hizmetlerle İş bankası alışverişlerinizde sizin cebinizi rahatlatacak taksitlendirmeler sunuyor. Böylece zorlanmadan taksitleri karşılayabiliyorsunuz.

Maksimum Kredi Kartı Seçenekleri

Bahsedilen kredi seçeneklerinden bir tanesi Maximiles. Maximiles’in size sunduğu fırsata inanamayacaksınız. Maximiles Kart ile yapacağınız alışverişler sonucu mil kazanıyorsunuz. Ve bu miller biriktikçe sizin için bilete dönüşüyor (uçak) Bu karta sahip olmak için başvurularınızı internet üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca Maximiles kartı hem yurt içinde kullanabiliyorsunuz hem de yurt dışında. İş Bankası bünyesinde var olan ayrıcalıklardan da hem haberdar olabilir hem de faydalanabilirsiniz.

Maximum Gold bir diğer kredi kartı seçeneği. Bu kartla maksimum kart hemen hemen aynı özelliklere sahiptir.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yaparım?

Öncelikle belirtmemiz gereken nokta İş Bankasın’dan kredi kartı başvurusunda bulunmak için 18 yaşında olmanız gerekir.

İşbankasının kendi internet sayfasından başvuru yapabilirsiniz. Bireysel bankacılık adında bir sayfa mevcut O sayfanın içindeki kredi kartları menüsünü bulmalısınız. Bulduktan sonra hangi kredi kartı seçimini yapacak olursanız olun yanında yazan başvurma butonuna tıklamanız gerekiyor. Ancak sitenin sahte olmamasına dikkat etmelisiniz.

Bir diğer yol internet bankacılığı. Aslında en pratik yollardan biri olan internet bankacılığı sadece İş Bankası müşterilerine hizmet veriyor. Yani kredi başvurusu için kullanacağınız yöntem bu ise öncelikle İş Bankasına üye olmalısınız. Eğer üyeyseniz internet bankacılığına giriş yapıyorsunuz. Ardından kredi kartları isimli menüye girip hem yeni bir kredi kartı edinmek hem de o sırada kullanımda olan kartına ek olarak başka bir kart başvurusunda bulunmak gerekir.

Eğer bankayla herhangi bir ilişiğiniz yoksa yani müşterisi değilseniz ve olmayı düşünmüyorsanız. İş Bankasının tüm şubeleri üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin İstenen Belgeler

Eğer daha öncesinden bankanın müşterisi iseniz, o an kullanımda olan kredi kartınızın limiti dahilinde o limite dayalı kredi kartı talep edebilirsiniz. Böyle bir aşama için sizden herhangi bir belge istenmez. Kredi kartı isteklerine göre kişiye gönderilir.

Özel sektör çalışanları için geliri ispat eden maaş bordrosu istenir. Maaş bordrosunun yerine gelebilecek tek belge sigorta hizmet dökümü olabilir. Eğer ekstra limite dahil kredi kartı başvurusunda bulunulacaksa ve bulunacak kişi doktor gibi herhangi bir meslek grubuna dahilse, işini yapmasını sağlayan diploma istenebilir. Diploma yerine tabipler odası kaydı da geçebilir.

Öğrenciler için farklı açılımları olan işbankası düşük faiz oranlarıyla öğrencilere de kredi kartı imkanı vermekte. Tabii kredi kartının limiti de düşük oluyor. İş Bankası kredi kartı için başvurmak artık çok kolay. Eski usül banka kuyrukları mazide kaldı. Artık telefonunuza indirebileceğiniz İşbank uygulaması ya da hiç uygulama indirmeye gerek olmadan internet sayfası üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Üstelik 7/24 İş Bankası müşteri hizmetlerini arayarak dilediğiniz bilgiyi alabilirsiniz.

İs Bankası iletişim İs Bankası çalışma saatleri İs Bankası kredi sorgulama İş Bankası kredi kartı iş bankası internet bankacılığı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BLOCKCHAİN (BLOK ZİNCİRİ ) NEDİR?
BLOCKCHAİN (BLOK ZİNCİRİ ) NEDİR?
Enjin Coin (ENJ) Kripto Parası Nedir?
Enjin Coin (ENJ) Kripto Parası Nedir?