Ziraat Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası Türkiye’nin en eski ve köklerini Osmanlı Devleti’nden alan bankasıdır.

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?
Ziraat Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Admin
Bu içerik 209 kez okundu.
Reklam

Daima yurttaşlarını düşünerek strateji belirleyen Ziraat Bankası acil nakde ihtiyaç duyulduğu takdirde hemen aklınıza gelmelidir. Düşük faiz oranları sayesinde birçok insanın hayallerini gerçekleştirmesinden ve ihtiyaca uygun vade seçenekleriyle müşterilerini sık boğaz etmeyen bu banka size birden fazla kredi seçeneği sunmakta. Tüketici kredisi, taşıt kredisi,konut kredisi gibi türevleri olan kredi seçeneklerinin en iyi özelliği taksitlendirme seçeneği. Peki ama nasıl başvuracağım? Dediğinizi duyar gibiyiz.

Ziraat Banka’sına başvurmak için birden fazla yöntem var. Eski zamanlardaki gibi bankaya gidip sıra alarak kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi, ziraat müşterisi iseniz ziraat mobil üzerinden de kredi başvuru kaydı oluşturabilirsiniz. Eğer müşterisi değilseniz müşterisi olmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü Ziraat Bankası kendi müşterileri için daima ayrıcalıklı imkanlar sunuyor. Örneğin kredi faiz oranlarınız bile ziraat bankasıyla etkileşiminizden etkileniyor.

Ziraat Mobil dışında kredi başvurusu için yönlenebileceğiniz seçenek Ziraat’in kendine ait internet sayfası. Ordan hem kredi faiz oranlarına, hem vade seçeneklerine hem de kredi başvuru işlemlerine erişebilirsiniz. Ancak burda ki önemli olan nokta giriş yaptığınız sitenin ziraat bankasının orijinal sitesi olması. Çünkü dolandırıcılıkta çağ atlamış olan bazı kişiler böyle sahte internet sayfaları aracılığıyla bilgilerinize erişip kötü niyetli olarak kullanabilirler.

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu İçin Gerekli Olan Evraklar

Ziraat kredi seçenekleri birden fazladır. Ve tüm seçenekler için istenen evraklar değişebiliyor. Biz en yaygın olarak talep gören İndirimli Tüketici Kredisi’ni kıstas kabul ettik. Siz başvuracağınız kredi seçeneğine göre bankayı arayarak ya da internet sitesi üzerinden gerekli evraklara bakabilirsiniz.

Öncelikle bankanın size kredi başvurusu için gittiğiniz zaman verdiği başvuru formunu eksiksiz şekilde doldurup geri vermeniz gerekiyor.

Çalışma durumunuza göre ne kadar gelir elde ettiğinizi gösteren belge tercihen maaş bordrosu istenmektedir.

Eğer çalıştığınız sektör serbest meslek grubuysa, hangi meslek kuruluşunun bünyesindeyseniz oraya üye olduğunuza dair üyelik belgesinin kopyası

Şirket ortağı olmanız durumunda şirketin esas sözleşmesinin yayımlandığı gazetenin fotokopisi isteniyor.

Bu evraklar dışında banka sizden başka evraklarda isteyebilir. Veya evrak değişikliği olabilir. Siz Ziraat Bankası Kredi Başvurusu yapacağınız zaman mutlaka bankayı arayarak detayları öğrenin. En doğru yönlendirmeyi banka personeli yapacaktır.

Ziraat Bankası Canlı Destek

Ziraat Bankası’nın en büyük prensibi müşteri merkezli bir banka olması. Prestiji de aynı özelliğinden geliyor. Ziraat Bankası’na kredi başvurusu yaptıktan sonra başvurunuzun takibini mobil bankacılık üzerinden yapabileceğiniz gibi aklınıza gelebilecek her soru için Ziraat Canlı Destek hattına bağlanabilir, müşteri temsilcilerine sorularınızı aktarabilirsiniz. Süreç boyunca destek almak için bağlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası destek kredisi başvuru Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi sorgulama Ziraat Bankası Kredi Başvurusu 2021
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BLOCKCHAİN (BLOK ZİNCİRİ ) NEDİR?
BLOCKCHAİN (BLOK ZİNCİRİ ) NEDİR?
Enjin Coin (ENJ) Kripto Parası Nedir?
Enjin Coin (ENJ) Kripto Parası Nedir?