Basic Attention Token BAT Nedir?

Kripto para birimleri her geçen gün artıyor. Bu bağlamda da bugün BAT nedir? Sorusu bağlamında Basic Attention Token’i tüm ayrıntıları ile işleyeceğiz. Dilerseniz, ayrıntılara geçelim.

Basic Attention Token BAT Nedir?
Basic Attention Token BAT Nedir? Admin
Bu içerik 169 kez okundu.
Reklam

Basic Attention Token, ERC-20 tabanında yer alan ve Ethereum blockchain ağına bağlı olan bir kripto para birimidir. Mozilla, Netscape ve Javascript kurucularından olan Brendan Eich’in liderliğin de piyasaya sürülmüştür.

Dijital reklamcılık alanında yer alan büyük şirketlerin reklamlardan aldığı komisyonların yetmemesi ve kullanıcıların da isteklerinin karşılanmaması sebebi ile kullanıcıların isteklerini karşılama amacı ile ‘’Dijital Reklamcılık’’ alanında bir inovasyon yapmak amacı ile piyasaya sürülmüştür. Burada reklam veren ve yayıncılar bir araya getirilir ve buradan tüm tarafların kar etmesi hedeflenir. Bu yöntem ile birlikte yeni bir reklamcılık modeli üzerinde çalışılmaktadır.

Basic Attention Token Avantajları Nelerdir?

Basic Attention Token, aslında dijital reklamcılık alanında olanlar için çok avantajlı seçenekler sunuyor. Reklam verenin de reklam alanında kazanmasını sağlayan ve gereksiz harcamaları en aza indiren bu sistemde ihtiyaca yönelik reklamlar hedeflenerek en az harcama sağlanır.

Basic Attention Token Madenciliği Nasıl Yapılır?

Kripto para madenciliği her ne kadar popüler bir hale gelse de sizlere kötü bir haberimiz var. Ne yazık ki Basic Attention madenciliği yapılamıyor. BAT kripto paraları sadece şirket tarafından üretiliyor. Bu şirketin ‘’Brave’’ adında bir internet tarayıcısı var; oradan sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda Bitlo.com sitesi aracılığı ile TL vererek satın almanız mümkün.

Basic Attention  Token Nasıl Satılır?

Kripto para alım ve satım işlemlerinde hataya düşülen bir düşünce vardır. İşlemlerin kolay yapılmadığı inancı vardır. Ancak, bu iş öyle değildir. Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından BAT takibi yapıp, alıp ve satabilirsiniz.

BAT Değerlenir mi?

Kripto para birimler, arz ve talep eğrisine göre değerlenebilir. Bu yüzden de o anın analizlerini iyi yapmak gerekiyor. Şu an değerlenecek diye bir ifade kullansak, zaman geçtikte bu ifade çürüyebilir. Bu yüzden bu makaleyi hangi tarihte okuyacaksanız o haftanın BAT analizini yapıp, ona göre kararlar vermelisiniz.

Güncel BAT/TL Oranı: 1 BAT = 1.9532877864757 TL

Basic Attention Token Grafik Basic Attention Token yorum Basic Attention Token Nedir Basic Attention Token Kaç TL BAT Kripto Para grafik Basic Attention Token geleceği 1 BAT Kaç TL Eder 1 Basic Attention Token Kaç TL
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BLOCKCHAİN (BLOK ZİNCİRİ ) NEDİR?
BLOCKCHAİN (BLOK ZİNCİRİ ) NEDİR?
Enjin Coin (ENJ) Kripto Parası Nedir?
Enjin Coin (ENJ) Kripto Parası Nedir?