Kripto Para Bitexen Nedir?

Dünyanın dijitalleşmesi ile birlikte para kavramı da değişmeye başladı.

Kripto Para Bitexen Nedir?
Kripto Para Bitexen Nedir? Admin
Bu içerik 156 kez okundu.
Reklam

Geleneksel paralar yerini artık dijital, diğer bir adı ile kriptop paralara bıraktı. Tabi, bu bağlamda da birçok dijital para birimi ortaya çıktı. Bunlardan birisi de bugün işeyeceğimiz Bitexsen kripto parası olacak. Bu yazımızda sizlerin de soruları çerçevesinde Bitexen nedir? Bitexsen Borsası nedir? Sorularını ayrıntıları ile cevaplayacağız.

Bitexen Borsası Hakkında Bilgiler

Son günlerde gerek sosyal medya olsun gerekse ekonomi blogları olsun sıkça Bitexsen’e yer verdi. Türkiye’de kullanıma açılan ve Türkler tarafından sıkça tercih edilen bu kripto para, web ve mobil arayüzlerinde basit bir görünüme sahip olduğu için de büyük tercih sebebi oldu.

Eğer Bitexen kullanıcısıysanız kripto para transferlerinni yapıldığı borsadan bildirim alıp oradan haberdar olabilirsiniz. Bu borsanın bir diğer özelliği ise güvenlik. Bitexen’de görevli kişiler uzun yıllar boyunca finans ve bankacılık alanlarında çalışmış olan tecrübeli bir ekip.

Bitexen yorumlar incelendiğinde de birçok beğeni görülüyor. Bu bağlamda da ekibin iyi işler yaptığını söyleyebiliriz.  Borsanın güvenliği için bütün  tedbirler alınmış durumda. Kullanıcıların yaptıkları hesap hareketler, aygıt bilgileri, IP adresleri gibi birçok bilgi mevcut. Tabi, bu bilgilerin olduğu bir yerde de istenmeyen durumların yaşanması biraz güç görünüyor. Bitexen güvenilir mi? Sorusunun bir diğer cevabını da iki aşamalı doğrulama özelliği veriyor. İki aşamalı doğrulama ile birlikte güvenlik seviyeniz en üstlere çıkartılmış durumda.

Bitexen Borsasında İşleme Alınan Kripto Paralar

Elbette ki Bitexen üzerinden farklı kripto paralar ile alım ve satım işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bitexen’in desteklediği kripto para birimleri şu şekilde;

  • Bitcoin: İşleme açık
  • XRP: İşleme açık
  • XLM: Dünden itibaren işleme açıldı
  • ETH: 18 Eylül’den itibaren işleme açık
  • EXEN: 15 Ağustos’tan itibaren işleme açık
  • EXEN/BTC Paritesi: 15 Ağustos’tan itibaren işleme açık
  • EXEN/TRY Paritesi: 15 Ağustos’tan itibaren işleme açık
Bitexen güvenilir mi Bitexen para kazanma Bitexen Para Çekme Exen Kaç TL Bitexen dolandırıcılığı 1 EXEN Kaç TL
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BLOCKCHAİN (BLOK ZİNCİRİ ) NEDİR?
BLOCKCHAİN (BLOK ZİNCİRİ ) NEDİR?
Enjin Coin (ENJ) Kripto Parası Nedir?
Enjin Coin (ENJ) Kripto Parası Nedir?