Enjin Coin (ENJ) Kripto Parası Nedir?

Enjin Coin kripto parası, Inj in Network ismindeki oyuncu topluluğunun bir girişimi olarak piyasaya sürülmüştür.

Enjin Coin (ENJ) Kripto Parası Nedir?
Enjin Coin (ENJ) Kripto Parası Nedir? Admin
Bu içerik 167 kez okundu.
Reklam

Enjin Coin (ENJ) Kripto Parası Nedir?

Enjin Coin kripto parası, Inj in Network ismindeki oyuncu topluluğunun bir girişimi olarak piyasaya sürülmüştür. 2017 yılına gelindiğinde ise platform tarafından oyunlarda da kullanılabilecek bir token olarak Enjin Coin üretilmiştir ve piyasaya sürülmüştür. ICO üzerinden 19 milyon dolar para toplanmıştır.

Kripto para birimleri her geçen gün artıyor. Kripto para borsalarında yapılan işlemlerin hacimlerinin artması da buna bir etken olarak görülüyor. Bu yazımızda son zamanlarda kripto para borsalarında giderek hacmi artan bir kripto para birimine değineceğiz. ENJ Nedir? Sorusu çerçevesinde Enjin Coin yorum metinlerini de işin içine katarak tüm bilgileri sizlere sunduk. Dilerseniz, detaylara geçelim;

Enjin Coin Oyunculara Hitap Ediyor

Enjin Coin ile birlikte birçok oyun platformunda bu dijital para birimini kullanabilirsiniz. Aynı şekilde bu kripto para birimini oyunlarda kazanabilir ve oyunlarda harcayabilirsiniz. Kazandığınız ENJ’ler ile paralel olarak üyelik seviyeniz artar ve buna bağlı olarak da oyunlar içerisinde yer alan ürünleri ve dijital nesneleri satın alabilirsiniz

Enjin Coin’i diğer kripto para birimlerinden ayıran en büyük fark ise kendine has bir topluluklara sahip olmasıdır. Enjin kripto parasının birçok oyuncu topluluğu ile bağlantılı olduğundan söz etmiştik. Bu bağlamda da birçok oyuncu topluluğu Enjin kripto parasına destek vermektedir. Bu sebepten dolayı da oyuncular tarafından tercih edilen bir kripto para birimi olmuştur. Şirket, oyuncularında desteği ile birlikte ENJ’yi oyunlara entegre etmiştir.

Şunu da unutmamak gerekiyor; oyun sahipleri de çeşitli oyunlarda ENJ ödülü koyarak, bu kripto paranın değerlenmesinde katkıda bulunuyor.

Enjin Kripto Parası Avantajları

20 milyondan fazla oyuncu kitlesine ulaşmasından dolayı kripto paralardan bir adım önde olarak görülebilir. Çünkü, kripto paranın kendine özel bir kitlesi bulunuyor. Adaptasyon sürecini hızlandıran bir kripto para birimi olması ile de kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Bunu ERC-20 tabanında yer alarak gerçekleştiriyor.

Enjin Kripto Parası Nasıl Alınır?

Kripto para birimleri genel olarak kripto para borsaları aracılığı ile alınmaktadır. Enjin alımı da bu borsalar üzerinden basit bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Tabi, Enjin satım işlemi için de aldığınız yeri kullanabilirsiniz.

Enjin Coin
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BLOCKCHAİN (BLOK ZİNCİRİ ) NEDİR?
BLOCKCHAİN (BLOK ZİNCİRİ ) NEDİR?
Enjin Coin (ENJ) Kripto Parası Nedir?
Enjin Coin (ENJ) Kripto Parası Nedir?