SUPRA CURRENCY

Dijital sanayi devrimi şu anda gerçekleşiyor ve hayatta kalmamıza hizmet edecek şekilde insanoğlunun öğrenme, yaşama, harcama, iletişim kurma ve çalışma şekillerini değiştiriyor.

SUPRA CURRENCY
SUPRA CURRENCY Admin
Bu içerik 170 kez okundu.
Reklam

İnsanlık tarihinin başından beri, insanoğlu kendini değişikliklere adapte ederek hayatta kalmıştır. 

Son zamanlarda yaşamlarımızın her parçasında hayati değişikliklere şahit olmaktayız. Teknolojinin yeni kullanım alanları, karşı karşıya kaldığımız bu dijital endüstriyel devrimi oluşturmakta ve şekillendirmektedir. Yepyeni iş modelleri, yeni tüketim trendleri, kripto paralar gibi finansal araçların yeni meydan okumaları, üretim metotlarının yeniden oluşturulması, çalışma politikalarının yeniden şekillenmesi çoktan bu devrimin içinde var olmaya başladı.

Bu devrimin kıvılcım anı sanırım ‘küreselleşme’. Tabi ki, bu küreselleşme ‘Supra Currency’ diye adlandırılan ortak bir para birimine ihtiyaç duyacaktır. Bu sadece zannettiğim şey değil, aynı zamanda son zamanların ekonomik forumlarının da tartışma konusudur. Ülkeler kendilerini adapte etmeye ve gelecek için hazırlıklı olmaya çalışıyor ve son olarak ve son derece önemli olarak da bu yarışta kendileri için güvenli bir yer edinmeye çabalıyorlar. Kendi finansal sistemlerini düzenleme konusunda isteksiz ve geç kalmış olanların gerisinde olmamak için böyle yapmaları gerekiyor.

Ancak, burada en önemli konu güvenilirlik. Bu bir çözülse inanıyorum ki, tüm ülkeler yer almak için istekli olacaklar. Güvenilir bir supra currency tüm ülkelerde belirgin ve politik düzenlemelere ihtiyaç duymaktadır. Tüm ülkelerin merkez bankalarının rolü önemli ve bugünlerde pek çoğu bu parayı nasıl düzenleyecekleri üzerinde çalışıyorlar. Yönetimler, hem fırsatları hem de tehditleri dikkatli bir şekilde inceleyerek ayarlamaları yapmalıdırlar.

Eminim ki, bu para ülkeler arası transferlerin ve ödemelerin hızını ve maliyetini düşürecektir ki bu da işletmelerin gelişmesine ve rekabet edebilmesine katkı sağlayacaktır. Yine eminim ki, bu paranın kullanılması ülkelerin transferleri izlemesine imkan sağlayacaktır. Finansal verinin izlenmesinin kolay olduğu ülkeler için bile daha da kolaylaşacaktır. Yönetimlerin, fiziki parayı takip etmelerindeki boşa çıkan elleri ve vergi gelirlerinin eksikliğinden kaynaklı gelir kayıplarından dolayı, supra currency bu gelirlerin toplanmasındaki rollerini de kolaylaştıracaktır.

İnanıyorum ki, supra currency sadece bizler için değil, aynı zamanda ülkelerin büyümesi, öğrenmesi, değişmesi ve ayak uydurması konularında da iyi bir tecrübe olacaktır.

Sonuç olarak, yaşamakta olduğumuz değişimin kaçınılmazlığından dolayı aşağıya bir de söz eklemek isterim.
‘Her şey olacağına varır!’

 

Finans Gazetesi

Telegram: https://t.me/diptenalanadam

SUPRA CURRENCY
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BLOCKCHAİN (BLOK ZİNCİRİ ) NEDİR?
BLOCKCHAİN (BLOK ZİNCİRİ ) NEDİR?
Enjin Coin (ENJ) Kripto Parası Nedir?
Enjin Coin (ENJ) Kripto Parası Nedir?